Párom Hu Szentendre

Bajnokok Ligája Közvetítés Online

motoros-hátizsák-árak

34. perc: Ismét Núnez és ismét McGregor. Újabb bravúr a kapustól. 32. perc: A Rangers a védekezésen kívül nem sokat tud felmutatni. Hat mérkőzést játszanak most egyidőben, de eddig csak az A-csoportban született gól: itt egy, az Ajax–Napolin pedig kettő (1–1). 28. perc: Az eddigi legveszélyesebb szögletet láthattuk. Van Dijk csúsztatott a labdába, nem sokkal ment mellé. 26. perc: Núnez visszatett labdáját rúgták ki a vendégek. 23. perc: Nagy fölényben a "vörösök". 19. perc: A sorfalba ment, és a kipattanóból sem sikerült eltalálni a kaput. 18. perc: Ezúttal a Rangers rúghat egy szabadot. Lássuk, mi lesz belőle! 15. perc: Szalah tekerését védte bravúrral a vendégek kapusa. 12. perc: Luis Díaz lövése nem sokkal kerülte el a kaput. 9. perc: Tovább nyom a Liverpool. Ez egy tökéletesen kivitelezett szabadrúgásgól volt! Nem először láthatunk ilyet Trent Alexander-Arnoldtól. (VIDEÓ ITT! ) — UEFA Champions League (@ChampionsLeague) October 4, 2022 7. PERC: GÓL – ALEXANDER-ARNOLD BETEKERTE! 1–0 6. perc: Veszélyes helyről járhat szabadrúgás a Poolnak.

Shopping

A keddi és szerdai focidömping során a földkerekség legjobb futballcsapatait láthatjuk, és a nap végi összefoglalóinkban minden gól képernyőre kerül a sorozatból. A Serie A megszerzése érdekében a Sport TV lemondott a Bundesliga-jogokról, abban bízva, hogy a hétvégi nézettség emelkedik az új jog bevezetésével. Szombaton és vasárnap a kézilabda mellett az olasz foci lesz a kínálat legékesebb darabja, amelyet ismét országos lefedettségű csatornákon követhetnek a nézők. Rendkívül előnyös konstrukció a Bundesligával szemben, hogy a német fociból megszokott hat élő közvetítés helyett immár nyolc találkozó is képernyőre kerülhet. Ráadásul Olaszországban trónfosztás történt, az Inter letaszította a 2012 óta uralkodó Juventust, a mezőny első felében olyan ismert és kedvelt klubok tűnnek fel, mint az Atalanta, a Milan, a Napoli, a Lazio vagy a Roma. Izgalomból és szenvedélyből nem lesz tehát hiány, ahogyan karakterből sem, elég csak arra gondolni, hogy a már eddig is sztárjátékosokból és sztáredzőkből álló mezőnyhöz csatlakozik José Mourinho is az AS Roma kispadján.

Bajnokok Ligája döntő 2022 közvetités: FC Liverpool-Real Madrid online

A 2022. április első hétvégéjén megrendezésre kerülő Bajnokok Ligája Final Four esemény online közvetítésre kerül, így mindkét helyszínen követhető lesz élő közvetítéssel az esemény. A Youtube csatornák linkjei, amelyeken keresztül az ÉLŐ közvetítés látható lesz: Női BL Final Four, Győr: Férfi BL Final Four, Pápa: Az esemény hivatalos felületei: Jó szurkolást kívánunk Mindenkinek! Hajrá Tekesport!