Párom Hu Szentendre

Eladó Kályha Cegléd

motoros-hátizsák-árak

Eladó Családi ház | Cegléd Cegléd frekventált helyén megvételre kínálok egy 190 m2-es nagy családi házat, amely több lehetőséget is biztosít az új tulajdonosa számára. Az ingatlan több részből áll: - 86 m2-es lakórész, -jelenleg is működő 49 m2-es üzlethelyiség utcafronti külön bejárattal, -egy 18m2-es helyiség, mely szoba-konyha-zuhanyzó + kemence (ez is külön bejárattal rendelkezik! ), -egy 31 m2-es helyiség társalkodó/rendezvényterem, -egy melléképületből kialakított szoba-konyha-fürdőszoba, -és egy óriási tetőtéri rész, mely befejezetlen. Az 1950-es években épült vegyes falazatból, stukkóval díszített külső nyílászárói egyedivé teszik a homlokzati képet, tágas nagy terei és a 362 cm-es belmagassága pedig különlegessé. A ház fűtéséről gáz konvektor gondoskodik, de a nappaliban fa tüzelésű kályhát is lehet használni. Ajánlom olyan családok számára, aki a vállalkozását is helyben szeretné megoldani. Tökéletes választás kisebb hotel, panzió, vendégház, étterem és egyéb vendéglátó egység működtetéséhez.

Kossuth

1959-12-01 / 282. szám Félbeszakadt a pilisi, s a kiskunhalasi mérkőzés Győzött a CVSE és a Pilisi Bányász © Vasárnap csupán négy NB III-as Pest megyei csapat lépett pályára, a nagykőrösiek ugyanis már szombaton lejátszották mérkőzésüket. A négy találkozóból csak kettő fejeződött be, mert Pilisen és Kiskunhalason félbeszakadt a játék. A Pilisi Bányász győzelemmel zárta az idényt, az Északközép csoportban ugyanis véget értek a küzdelmek. Cegléden a hajrában könnyelműsködtek a hazai vé- \dők, így szoros eredmény született. A Délkeleti és Délnyugati csoportban még két forduló van hátra. Észaltközép csoport: f>IUSI BÁNYÁSZ—ERCSI KINIZSI 5:0 (2:0) Ejüsvörösvár. 600 néző. V: Korommal. P. Bányász: Hujj _ Nick I, PelI cr. Spamberser _ Hau, vízvári — Barabás, Gechter, Nick I, Kimmel, Gál. A játék elején a Bányász támadott, majd Ercsi vette át a kezdeményezést, de eredményt nem tudott elérni. A 24. percben Barabás nehez szögből a hálóba talált. Változatos játék után a 38. percben Gechter 16 méterről nagy kapuiát lőtt, a lécről visszapattanó labdát Nick i vágta be.

Cserépkályha építés, bontás, átrakás, tisztítás - Kályha és kerti konyha építés

Földi, Aradi, Gere. Fodor István dr. FŰTI SE—KISTARCSA 4:0 (1:0) Fót; 300 néző. V: Tihanyi. A klstarcsai Lehóczki nem jött j el, s így végig 10 emberrel játszott a vendégcsapat. Jó Iramú, sportszerű mérkőzésen Fót végig kezében tartotta az. irányítást, a főleg védekezésre berendezkedett Kirtarcsa ellen. A tárcsái csatársor szórványos támadásai nem jelentettek komoly veszélyt a fóti kapura. G: Kóczián (2), Elek. Bori (11-esből). Jő: Szabó. Kóczián, Niry, ill. Molnár I. Schléger. Kovács. Tihanyi kitűnően bíráskodott. Kalma János VECSÉS—MONOK 2:0 (1:0) Vecsés, 1000 néző. V: Gombás. Sportszerű keretek között lefolyt mérkőzésen a végig többet támadó és igen jól játszó Vecsés megérdemelten nyert a gyenge napot kifogó Momor ellen. A 44. percben nagy kavarodás támadt a monon kapu előtt, s a menteni akaró Szabó Sándor öngólt vétett. Szünet után is a hazaiak rohamoztak többet, de a monori ellen- támadások is mindig veszélyt jelentették. Á 88. percben egv beívelt, szögletrúgást az előrehúzódó Molnár n fejelt a léc alá.

1. Eladó egyéb ház, Cegléd - Város szélén található tanya jellegű terület.